Órarend

Órarend

A csoportos edzéseken való részvételhez telefonos bejelentkezés szükséges, amit az alábbi telefonszámokon tehetsz meg!

Marcsi: 0620/325-91-13   Szandra: 0620/325-61-69

2020.11.09.-11.14-ig Csoportos Órarend

Időpont

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

07:00 – 08.00

           

08:00- 09:00

Anett Gymstick Muscle   Anett Gymstick Muscle

 

08:00 – 09:00

  09.30.Zsani Jóga  

09:00 – 10:00

 
 

 

 

10:00 – 11:00

         

12:00 – 13:00

     

13:00 – 14:00

         

14:00 – 15:00

       

15:00 – 16:00

     

16:00 – 17:00

Noémi Latin gyermek tánc  

17:00 – 18:00 

Orsi Alakformáló István Kick -box Orsi Alakformáló 17.30 !!!! Ildikó Kondi és Gerinctorna  

18:00 – 19:00

17.45!! Dia Intervall

Noémi Társastánc

Dia Intervall

Zsani Jóga

18.30 Noémi Önbizalom fejlesztés tánc által

 

19:00 – 20:00

Ildikó Kondi és Gerinctorna Ildikó Kondi és Gerinctorna  

20:00 – 21:00

           

2020.11.09.-11.14.-ig Spinning Órarend

Időpont

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

07:00 – 08:00

 

 

 

 

09:00 – 10:00

 

 

 

 

 

 

10:00 – 11:00

 

 

 

 

 

11:00 – 12:00

 

 

 

 

 

 

12:00 – 13:00

 

 

 

 

 

 

13:00 – 14:00

 

 

 

 

 

 

14:00 – 15:00

  

 

 

 

  

 

 

15:00 – 16:00

 

 

 

 

 

 

16:00 – 17:00

 

 

 

 

 

17:00 – 18:00

 

 

 

 

18:00 – 19:00

 Andi SpinRacing 

Andi SpinRacing

 Andi Spinracing 

 

19:00 – 20:00

István Spinning 

 

István Spinning István Spinning  

20:00 – 21:00

 

 

 

 

 

 

 

2020.11.07.-11.14.-ig Funkc. Terem Órarend

Időpont

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

07:00 – 08:00

         

08:00 – 09:00

       

09:00 – 10:00

         

10:00 – 11:30

          Karesz Crosstraining

11:00 – 12:00

         

12:00 – 13:00

   

 

 

 

13:00 – 14:00

         

14:00 – 15:00

       

15:00 – 16:00

   

17:00 – 18:00

 

 

     

  

 

18:00 – 19:00

18.30 !! Karesz Crosstraining 18.30!! Karesz Crosstraining    

19:00 – 20:30

 

20:00 – 21:00